Szukasz czegoś?

Wciśnij enter aby wyszukać wpisaną frazę.

 

DLACZEGO WYJAZD NARCIARSKI TO DOBRY POMYSŁ NA INCENTIVE?

 

Zawsze będziemy mocno promować wyjazdy aktywne dla firm!

 

Sport, zwłaszcza taki, który można uprawiać blisko natury, jest najlepszym sposobem na reset głowy i zredukowanie chronicznego stresu. To naturalne źródło endorfin, które wyzwalają się niezależnie od rodzaju wysiłku i poziomu jego zaawansowania!

Pracownicy, którzy mają sportowe pasje lepiej rozumieją zasady współpracy, systematyczności w dążeniu do celu, konsekwencji w działaniu i właściwym planowaniu zadań.

Wiemy, że klika dni na śniegu daje nie tylko niezapomniane wrażenia, ale również łączy ludzi, wzmaga w nich kreatywność i na długo ładuje wewnętrzne baterie.

 

Organizowane przez Snowflake wyjazdy narciarskie dla firm uwzgledniają fakt, że osoby biorące w nich udział są na różnym poziomie sportowego wtajemniczenia. Program wyjazu zawsze tworzony jest “na miarę” - dostosowany do możliwości, chęci i ambicji uczestników. Pracujemy w małych, komfortowych grupach i zawsze oferujemy alternatywne aktywności!

 

O NAS

 

Firma Snowflake. Never the same! powstała w 2009 r. 

Jej założycielami jest rodzeństwo: Magda i Janek Sołtys - z narciarstwem związani od zawsze, od wielu lat zawodniczo, od kilku zawodowo.

Bazą naszej działalności są narciarskie wyjazdy sportowe - zawodnicze, rodzinne, juniorskie i dla firm. Organizujemy także obozy multisportowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych, zawody narciarskie oraz treningi ogólnorozwojowe i sportowe warsztaty specjalistyczne.

Przez ostatnią dekadę zbudowaliśmy stałą bazę klientów i wyształciliśmy sportowo wiele roczników, które identyfikują się z naszą firmą. Każdy wyjazd przygotowujemy z jednakową starannością - nigdy nie stosowaliśmy i nie będziemy stosować masowych rozwiązań.

Merytorycznie opracowane szkolenia, profesjonalna kadra, drobiazgowa organizacja, zaangażowanie na każdym etapie i najwyższa jakość nawet najmniejszego detalu - z tych wartości jesteśmy dumni i za nie bierzemy - za każdym razem, od 10 lat pełną odpowiedzialność. *

 

 

DLACZEGO SNOWFLAKE

 

Snowflake jest firmą, która specjalizuje się w organizacji wyjazdów narciarskich. Oznacza to, że mamy:

 • własną, stałą kadrę instruktorów,
 • sprawdzonych kontahentów w europejskich ośrodkach szkoleniowych,
 • dysponujemy pełnym zapleczem sprzętowym.

 

Nie korzystamy z usług pośredników, co sprawia, że zawsze jesteśmy w stanie zagwarantować wysoki poziom oferty, na każdym etapie jej tworzenia i relizacji. W pełni panujemy też nad zaplanowanym budżetem.

Jakość szkolenia i profesjonalna kadra to nasze największe zalety. Współpracujemy wyłącznie z najlepszymi oraz z najbardziej zaangażowanymi trenerami i instruktorami, a nasze wyjazdy mają kameralny charakter.

Nasze doświadczenie obejmuje 250+ wyjazdów o charakterze narciarskim. Obsługujemy ponad 800 osób rocznie. W większości są to stali klienci, którzy co sezon, od lat, wybierają właśnie Snowflake.

Sport to podstawowy przedmiot naszej zawodowej działalności. Na bieżąco kształcimy i dokształcamy się, zarówno w teorii jak i w praktyce. Na bieżąco szlifujemy umiejętności i poprawiamy własne osiągi, ale - przede wszystkim - cały czas pogłębiamy wiedzę jak skutecznie i bezpiecznie uczyć innych.

Narty to nasz konik i największa zajawka. Wiemy jednak, że kluczem do sukcesu jest oparcie pasji na merytorycznych podstawach, które zawsze stosujemy jako bazę każdego treningu i każdej aktywności jaką organizujemy dla naszych klientów i zawodników.

Znamy się na szkoleniu narciarskim i jesteśmy w stanie zaryzykować stwierdzenie, że na polskim rynku trudno nam w tej dziedzinie dorównać.

 

 

Dla firm organizujemy:

 • Wyjazdy motywacyjne, integracyjne, nagrodowe a także wyjazdy dla kluczowych klientów i kontrahentów biznesowych.
 • Zawody - wewnątrzfirmowe, ogólnobranżowe etc.

 

 

 

ZALETY NARCIARSKIEGO INCENTIVE

 

​​​​​

Za Wami ciężki projekt? Zespół dał z siebie 100%? Wyjazd na narty to doskonały sposób by jednocześnie oczyścić głowę z nagromadzonego stresu, naładować wewnętrzne baterie i pozwolić sobie na solidny zastrzyk endorfin.

Już kilka dni na nartach w jednym z europejskich ośrodków potrafi wynagrodzić długotrwały wysiłek i zmotywować zespół do dalszych wyzwań. 

​​​​​​

Grupowe zajęcia na stoku w połączeniu z bogatym programem apres-ski gwarantują zgranie się zespołu lub nieformalną integrację pracowników z kadrą zarządzającą. 

Rozwijanie sportowych pasji poprawia zarówno kompetencje zespołu jaki i liderów - sport uczy zaangażowania, współpracy, konsekwencji, umiejętności analizowania słabych punktów i wyciągania wniosków.

 

​​​​​​

Narciarstwo to wciąż dość prestiżowy sport, zwłaszcza jeśli wiąże się z wyjazdem do Szwajcarii czy do ośrodków takich jak francuskie Chamonix. 

Te miejsca szczególnie rekomendujemy na wyjazdy dla kluczowych klientów czy najważniejszych partnerów biznesowych.

 

Jako firma specjalizująca się w wyjazdach narciarskich,mamy możliwość zorganizowania (bez pośredników!) profesjonalnych zawodów narciarskich rozgrywanych w konkurencjach:

 • salom (SL),
 • slalom gigant (GS),
 • slalom równoległy,
 • zawody drużynowe.

Dysponujemy zarówno pełnym zapleczem sprzętowym (tyczki, bramki, elektroniczny pomiar czasu, numery startowe), jak i możliwością wynajęcia stoku na wyłączność w większości ośrodków narciarskich w kraju i za granicą. 

Projektujemy i produkujemy brandowane i personalizowane medale, dyplomy i statuetki. 

Zawody to doskonała zabawa i pomysł na rywalizację między działami, firmami czy branżami.

 


 

 

* CO TO ZNACZY, KIEDY ZAPEWNIAMY, ŻE BIERZEMY ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ NAWET NAJMIEJSZEGO DETALU?

 

 • Gwarantujemy najwyższy poziom merytoryczny szkolenia. Program jest na bieżąco udoskonalany w oparciu o nowe wzorce szkoleniowe z całego świata.

 

 • Kadra Snowflake’a jest stała, dzięki czemu jesteśmy w stanie nieustannie inwestować w jej rozwój. Współpracują z nami najlepsi i najbardziej zaangażowani trenerzy i instruktorzy, w tym byli i obecni zawodnicy, a także kadrowicze. Dbamy, by za ich profesjonalnym poziomem sportowym szły zawsze wysokie kompetencje dydaktyczne.

 

 • Mamy pełne zaplecze sprzętowe, pozwalające nam na przeprowadzenie szkolenia i zawodów na każdym szczeblu zaawansowania: tyczki, obrandowane bramki, elektroniczny pomiar czasu, kamery HD do poklatkowego odtwarzania techniki jazdy, bannery i flagi zapewniające bezpieczeństwo na stoku, kamizelki odblaskowe, numery startowe, urządzenia do serwisowania sprzętu na miejscu i inne.

 

 • Miejsce szkolenia wybieramy z najwyższą starannością. Mamy możliwość wynajmu stoku oraz ustawienia GS i SL na wyłączność, zarówno w Polsce i za granicą. 

 

 • Zawsze dokładnie sprawdzamy zaplecze hotelowe. Dzięki długoletniej współpracy jesteśmy w stanie zaoferować preferencyjne warunki dla naszych zawodników i klientów. Dysponujemy ofertą zakwaterowania w każdym standardzie.

 

 • Program wyjazdu tworzymy dla każdego wyjazdu indywidualnie, biorąc pod uwagę wszystkie możliwe elementy, w tym specyfikę i oczekiwania grupy. Mamy przygotowane scenariusze i alternatywy na każde warunki pogodowe. Dbamy o program sportowy, integracyjny, rozrywkowy, a w przypadku grup juniorskich - także wychowawczy.

 

 • Na naszych wyjazdach priorytetem jest bezpieczeństwo. Nasza kadra zna i potrafi stosować zasady pierwszej pomocy, Szkolimy z zasad bezpiecznego poruszania się po stoku i zapobiegania kontuzji. Zajęcia zawsze poprzedzamy rozgrzewką. Wszyscy uczestnicy naszych wyjazdów posiadają odpowiednie ubezpiecznie.

 

 • Działamy legalnie. Jesteśmy wpisani do rejestru OrganizatorówTurystyki, posiadamy gwarancje bankowe i ubezpieczeniowe, płacimy składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

 

 • Wiemy, jak ważna jest komunikacja, więc na każdy wyjazd opracowujemy system codziennych powiadomień newsletterowych i doraźnych wiadomości wysyłanych poprzez aplikację na smartfonach - tak, aby odpowiednio zgrać wszystkie grupy szkoleniowe.

 

 • Ważnym elementem są dla nas gadżety. Na każdy nasz wyjazd przygowujemy inną grafikę; oferujemy naszym klientom spersonalizowane koszulki, dyplomy, medale, statuetki i inne niespodzianki - zawsze dbając o dobry design i stosując rozwiązania przyjazne środowisku.

 

 • Pracujemy wyznając wartości takie jest teamwork i fair-play. Wierzymy, że sport bardzo mocno pomaga w kształtowaniu siędobrych postaw i zachowań. W Snowflake’u wierzymy i praktykujemy równość, tolerancję i odpowiedzialność społeczną.

 


 

DO POBRANIA

 

Snowflake INCENTIVE.pdf